Rusijos tenisininkas Anastasija Pavlyuchenkova: biografija, sporto karjera, asmeninis gyvenimas

Anastasija Pavlyuchenkova - Rusijos tenisininkas, laureatas laikomų pagal WTA ir ITF globoja daugelio tarptautinių konkursų. Pakartotinai laimėjo jaunimo Grand Slam tiek singlų ir dviviečiai kambariai. Rusijos komanda pasiekė finalą Fed Cup.

Biografija sportininkas

Anastasija Pavlyuchenkova S. gimė 1991 liepos Samaroje. Būsimo tenisininkų šeima beveik visi jų laikas užsiima įvairių rūšių sporto. Jos močiutė žaidė krepšinį profesionaliu lygmeniu, mano mama dalyvavo įvairiuose konkursuose plaukimo, o jo tėvas - į irklavimo. Ši meilė sportui Užsakyta Pavlyuchenkova šeimą ir vaikus.

Nastia pirmą koją ant teniso kortai per 6 metus. Pirmasis treneris buvo jos motina, tada jos vyresnis brolis Aleksandras buvo užsiima.

Jaunesnysis karjera

Rusijos tenisininkų debiutas tarptautinėse varžybose įvyko 2004 m. Tuo Lenkijoje turnyre ji vieną kartą sugebėjo patekti į pusfinalį, todėl daug ekspertų kalbėti apie save kaip labai perspektyvus sportininkas.

Pirmoji sėkmė atėjo jaunas tenisininkas būdamas 14 metų amžiaus. Anastasija Pavlyuchenkova suporuotas su Julija Solonitskoy laimėjo ITF turnyrą vyks Sankt Peterburge.

Po metų jis tapo geriausias sportininkas Singlų konkursų Italijos Casale Monferrato. Be to, duetu su Jevgenij Rodina Anastasia laimėjo Podolsko turnyrą. Su šių pergalių Pavlyuchenkova tapo pirmąja raketė iš pasaulyje tarp jaunių.

Profesinė karjera

2007 metais, kai tapo aišku, kad jauna rusė laukia šviesi ateitis teniso, jos šeima nusprendė dėl labai rimtas žingsnis. Norėdami Anastasia tai gali būti labiau produktyvus mokyti tėvai pardavė automobilį ir persikėlė į kuklesnį butą. Su pinigų jie galėtų mokėti už buvimo ir studijų filialą Prancūzijoje, kur jos jau buvo gerai žinomas mentorius Patrickas Mutorgla.

ir rezultatai yra ne ilgai laukti. Šiemet, Anastasija Pavlyuchenkova, tenisas, dėl kurių tapo beveik visų gyvenimo prasmės, laimėjo dvejetų tuo ITF turnyro Les Contamines-Montjoie, Minske ir Poitiers. Pažymėtina, kad visi šie įvykiai vyko ant kietų paviršių, kuris tapo "karūną" už Rusijos sportininkai.

Šiemet pamačiau Anastasia debiutavo "Grand Slam" turnyruose. Dėl teismų Uimbildona ji galėjo gauti, bet sustojo ties pirmojo turo etape.

2008 pradėjo labai gerai Anastasia. Per dvi savaites, ji laimėjo dvejetų trys turnyrai ITF - Vsevolozhsk, Maskva ir Belgijoje Torhout. Po mėnesio, ji buvo duetu su Rumunijos tenisininkas Soranių Krastev laimėjo pirmąjį konkursą, įvykusioje pagal WTA, kuri vyko Maroko Fesas globoja.

Net keturis turnyrus ITF Pavlyuchenkova triumfavo singlų. Be konkurencijos dėl Minske kilimo, tai buvo geriausias dėl kietų teismai Maskvoje, Bratislavoje ir Poitiers. Gana gerai Anastasija Pavlyuchenkova grojo šiame metus ir per "Grand Slam" turnyruose. Dėl Prancūzijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose teismai, ji padarė tai, kad antrajame rinkimų ture, o Uimbildone - į trečią.

Pamažu neįkainojama įvairiuose konkursuose sporto patirtį, Anastasija kasmet tobulinti savo įgūdžius. 2010, ji pirmą kartą laimėjo singlų dėl WTA turnyre Monterėjuje, tada pakartojo savo pasiekimą Stambule.

2011 atnešė 20-metų Rusijos sportininkas naujų laimėjimų. Sausio, Anastasija Pavlyuchenkova laimėjo dviviečiai turnyrą Brisbane, ir vėl kovas buvo geriausias pažintys čiuožėjas Monterėjuje. Apie Roland Garros ir US Open teismai, ji sugebėjo patekti į ketvirtfinalių rungtynėmis.

Dėl gerų rezultatų Anastasia Pavlyuchenkova, įvertinimas yra iš geriausių teniso žaidėjų pasaulyje sąrašą buvo dėl jos XIII vietoje įrašo, buvo pakviestas į nacionalinę rinktinę dalyvauti Fed Cup. Čia Rusija pasiektas galutinis, prarasti Čekijos Respublikoje.

2013 Pavlyuchenkova pradėjo mokyti pagal legendinis buvęs tenisininkas Martina Hingis gaires. Sausio, Anastasija laimėjo dviviečiai turnyrą Brisbane, tada laimėjo vėl Monterėjuje. Gegužės sportininkas buvo geriausias pažintys čiuožėjas į konkurencijos Portugalijos Oeiras, o rugsėjį, į duetu su polkos Agnieszka Radwanska triumfavo Seule. Tuo metu Kazanės tenisininkas Universiāde laimėjo aukso medalį dvejetų ir sidabro - komandoje įskaitoje. Pavalgius taurės Anastasia Pavlyuchenkova Rusijos komanda vėl pasiekė galutinis, kuriame buvo nugalėtas Italijoje.

Taip pat sėkmingai šiais metais buvo spektakliai "Grand Slam" turnyruose. Į dvejetų ji pasiekė 1/4 finalo Australijoje ir Prancūzijoje.

Anastasija Pavlyuchenkova toliau džiugins jo gerbėjai puikus žaidimas ir laimėti prestižinius turnyrus. laimėjo Sidnėjaus konkurenciją, ji padvigubėja - apie teigiamą dėmesį, kad jis pradėjo 2017 m.

Gyvenimas už teniso

Nepaisant įtempto grafiko mokymo ir spektakliai, Anastasija Pavlyuchenkova rasti laiko pramogoms. Ji mėgsta aplankyti futbolo rungtynes, vyksta į kiną. Be to, ji dažnai gali būti vertinamas įvairiais mados šou.