Jevgenijus Romanovas: nepakankamai vertinamas rusų sunkiasvoris boksininkas

Jevgenijus Romanovas - boksininkas, kalbėdamas mėgėjų lygio kategorijoje iki 91 kg. Tris kartus tapo sidabro medalio laimėtojas Rusija ir kai laimėjo nacionalinį turnyrą. Po ankstyvo karjerą jis baigė penkerius metus sporto pareigūno, tada grįžo į žiedą į profesionalaus atleto statuso.

Kelio pradžia

Jevgenijus Romanovas gimė Volgogradas 1984. Kai Jėzui sukako dvylika metų, jo patėvis išsiuntė jį į bokso skyrių, kur jo pirmasis mentorius buvo Vladimiras Pavlovič Makienko. Jis jis buvo mokymas ilgą laiką, kol 2012 metais nebuvo perduota Alexander Sergeyevich Chernoivanova.

Rezultatai buvo gana greitai. Jevgenijus Romanovas atėjo į bokso būdamas 12, o 13 pradėjo keliauti į konkursą. Viskas prasidėjo su regioniniu mastu - čempionato srityje, SFD. 14 metų perspektyvi paauglys laimėjo nacionalinį čempionatą tarp jaunių.

Jevgenijus Romanovas pradėjo su svorio kategorijoje iki 57 kg, metai po metų, virsta sunkesnio padalijimo. Grįžtant prie jaunimo lygio 2002 metais, jis grojo vieną sezoną svorio kategorijoje iki 81 kg.

Jaunesnysis Volgogradas vaikinas nuvyko į laimėti savo bendraamžiais, išeina jau ir tarptautiniu lygiu. Atsižvelgiant į Romanovo pergalę Europos jaunimo čempionate Varšuvoje, Pasaulio čempionato Korėjoje. Jis yra laikomas vienu iš perspektyviausių berniukų savo kartos.

Norint pereiti prie suaugusiųjų lygiu

Mes negalime pasakyti, kad Jevgenijus Romanovas patyrė rimtų problemų su prisitaikymo prie suaugusiųjų lygį. Jau 2005 metais, savo pirmajame čempionate Volgogradas Rusija "auksinio berniuko" Jis pasiekė galutinis, kur jis prarado tik žymių Alexander Aleksejus. Kaip tada jis pasakė, Eugene, jis tuo savo suaugusiųjų karjeros pradžioje visiškai nejautė drovumą visiems, išskyrus tik labiausiai gerbiamų kovotojų, tarp kurių buvo Aleksejus, Romanchuk, Chahkiev. Kitais metais, Romanovas pakartojo savo pasiekimą, laimėjo nacionalinį čempionatą sidabro. Galutinis, jis neturėjo, kas buvo tada formos piko ir neturėjo lygus Romos Romanchuk, galimybę.

2007 m volgogradets nesėkmingai atliekamos Rusijos čempionate, tačiau padarė įsimintiną pasiekimas nei įprasta aukso medalį. Be atitikimo Žaisti Rusija prieš JAV, jis iškrenta Amerikos Deonteya Wilder, ir iš tikrųjų mėgėjų bokso padaryti itin sunku, nes sportininkai gina šalmai, kovoja paskutinis mažiau.

Tada niekas nežinojo, kad nugalėjo sunkiasvoris JAV per keletą metų bus pasaulio čempionas tarp specialistų, kad ten buvo labai garsiai pergalė Eugenijus Romanovas karjerą.

nesportiškas principas ir penkerių metų pauzės

2008, Rusų Jevgenijus Romanovas čempionatas ir vėl pasiekė galutinę ir vėl pralaimėjo, šį kartą Egorov Mehontsevu. Po šios pergalės, jis sėkmingai atliekama tarptautiniu mastu, laimėjo pasaulio čempionatą, Europos čempionatas.

Po metų sportininkas dar sugebėjo pasiekti savo tikslą ir laimėti nacionalinį čempionatą, kad įžeistų trijų prarastų finale serija. Pasak sporto atrankos principu, ty Jevgenijus Romanovas turėjo atstovauti Rusijai pagrindinių turnyrų per metus, kaip nacionalinės čempionas, bet lyderiai teisiami kitaip. Ir Pasaulio taurės ir Europos čempionato vėl nuėjau Egor Mekhontsev, kurie praleido nacionalinį čempionatą.

Jevgenijus Romanovas buvo pasipiktinęs, nes jis praleido keletą metų atkakliai ėjo savo tikslo, nuolat dalyvavo finale ir sugebėjo laimėti pabaigoje, bet negavau galimybę įrodyti sau tarptautiniu lygiu. Jutimo tolesnio tęsimo darbo pagal bokso beprasmiškumą, jis baigė savo mėgėjų karjeros. Atsižvelgiant į pertrauką natūra, Jevgenijus Romanovas pradėjo dirbti gimtajame sporto komiteto Volgogrado regione, dalyvauja įvairių sporto renginių organizavimą.

Sugrąžintas žiedo

Visų nuostabai 2016 m Jevgenijus Romanovas grįžo į žiedą jau profesinės boksininkas rangą. Direktorius sportininkas tapo vietos rengėjas Viktoras Vasiljevas. Nors sportininkas turėjo tik keturių kovų, trys iš jų Rusijos pietuose.

Tačiau per šį trumpą laiką jis jau įsitvirtino kaip baisus skylmušys su galinga Punch su abiem rankomis. Ryškiausias pergalė laimėjo virš Rusijos čempionas tarp specialistų Vladimiras Gončiarovo, kai Romanovas išjudinti stiprų varžovą pirmame ture.

Dabar galite tikėtis sutarties Judžinas rimtų projektų rengėjams, kurie bus suteikti jam kovų su stipriausių boksininkų.